22.04.2022

22:30

PUKLA PETARDA! Volfsburg pregazio Majnc!

AP/Swen Pfoertner

Fudbaleri Volfsburga pobedili su Majnc rezultatom 5:0 u meču 31. kola Bundeslige

Bio je ovo dominantan meč od strane "vukova" niju su ostavarili veoma ubedljiv trijumf.

Prvi gol na utakmici postigao je Vind u 8. minutu meča, zatim je Maks Kruze bio precizan sa bele tačke u 24. minutu meča.

Goleada se nastavila 11. minuta kasnije kada je Maks Kruze ponovo zatresao mrežu Majnca. U  42. minutu Vind je pogodio za 4:0, dok je konačan rezulta postavio Kruze u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremna.

U drugom periodu nije bilo golova,  "vukovi" više nisu toliko napadali, ali svakako su ostvarili više nego ubedljiv trijumf.