20.02.2022

20:02

ŠOK NA MEACI! Šampion na KOLENIMA! Đuričićev Sausolo očitao LEKCIJU Interu! (VIDEO)

Fudbaleri Intera poraženi su od Sausola rezultatom 0:2 (0:2) u 26. kolu Serije A

Utakmica je počela sjajno za ekipu kojoj je u ovom meču nedostajao povređeni srpski reprezentativac Filip Đuričić.

Gosti su do vođstva došli već u osmom minutu, kada je Đakomo Raspadori poslao loptu u mrežu, koju je prethodno u šesnaesterac poslao Danilo Berardi, i doneo vođstvo gostima - 0:1.

Još se šampion Italije nije oporavio od šoka, a zadesio ga je novi u 26. minutu. Tada je Đanluka Skamaka na centaršut Traorea zahvatio loptu glavom u kaznenom prostoru i pogodio u levi ugao golmana Intera Handadovića - 0:2.

Napadao je domaćin posle toga stvarao šanse, u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena uspeo i da postigne gol, koji je poništen posle gledanja VAR-a.

Naime, Stefan de Vrij je udarcem glavom pogodio gornje leve rašlje Konsiljijeve mreže, ali je sudija Furne posle odgledanog VAR-a odlučio da poništi gol Intera, koji nije uspeo da iskoristi kiks najvećeg rivala u borbi za titulu Milana.

Rosoneri su dan ranije remizirali protiv najslabije ekipe u Seriji A Salernitane rezultatom 2:2.