Šok na tajkunskoj Novoj: Palo Pajtićevo priznanje o blokaderima - spomenuo fekalije
Podeli vest
Okoreli opozicionar Bojan Pajtić priznao je u programu uživo tajkunske televizije Nova S da se blokaderi služe fašističkim metodama.
On je polivanje crvene farbe po trotoarima i ulicama, a što su blokaderi radili više puta tokom svojih divljanja po gradovima širom Srbije, uporedio sa prosipanjem fekalija u doba fašista.
Svetlana Bojković, glumica i jedna od osnivača Proglasa - udruženja za rušenje aktuelne vladajuće koalicije, gostovala je u podkastu i tom prilikom izjavila nešto što su joj mnogi zamerili.
Lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta na brutalan način je priznao šta je po njegovom mišljenju glavni problem opozicije i blokaderskih aktivista.
25.02.2026
07:21
- U svakom slučaju, i ono prolivanje crvene boje, to je fašistički metod. Fašisti su imali svoje aktiviste koji su fekalijama polivali svoje političke protivnike - rekao je Pajtić, što predstavlja dokaz crno na belo da je ponašanje blokadera povezano sa onim viđenim samo kod jednih od najgorih zločinaca u istoriji sveta.
Pogledajte snimak koji na najbolji način prikazuje upravo ovo o čemu je Pajtić govorio.
Biznismen Branko Babić obratio se predsedniku Srpske napredne stranke Milošu Vučeviću, nakon što je dao svoj sud o izjavi predsednika Advokatske komore Beograda Vladimira Prijovića.
24.02.2026
22:42
Podsetimo, Pajtić je jedan od opozicionara koji je od početka blokaderskih pokušaja rušenja Srbije zdušno stao na njihovu stranu i podržavao ih u svim akcijama. Tako je jednom prilikom čak priznao da ima direktan uticaj i kontrolu nad tzv. studentima koji učestvuju u blokadama, otkrivajući da im daje konkretna politička i komunikaciona uputstva. Više o tome pročitajte u odvojenoj vesti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svetlana Bojković, glumica i jedna od osnivača Proglasa - udruženja za rušenje aktuelne vladajuće koalicije, gostovala je u podkastu i tom prilikom izjavila nešto što su joj mnogi zamerili.
Nakon isteka petogodišnjeg takozvanog predsedničkog mandata Vjose Osmani, jedino što je u Prištini izvesno jeste da Aljbin Kurti postaje apsolutni vladar lažne države, nešto poput monarha, čime kreće novi pakao za Srbe u južnoj srpskoj pokrajini.
Svetske cene hrane su u martu porasle drugi mesec zaredom, na naviši nivo od septembra 2025, a poskupljenja su zabeležena u svim kategorijama, objavila je danas Organizacija za hranu i poljoprivredu Ujedinjenih nacija (FAO).
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
U većem delu Srbije danas će biti umereno oblačno sa dužim sunčanim intervalima i toplije. Samo na istoku i jugu ujutro i pre podne biće pretežno oblačno, mestimično sa slabom kišom, a na visokim planinama sa slabim snegom. Temperature će se kretati od 4 do 19 stepeni.
Živote Borisa Majorskog i Dejane Neralić je 18. oktobra 2022. godine prekinuo muškarac (83) koji ih je pokosio automobilom, dok su oni skuterom išli u jedno etno selo nedaleko od Novog Sada.
Tela majke (30) i deteta (5) nađena su u porodičnoj kući u Donjoj Bistri pre tačno četiri godine, a kako je istragom utvrđeno, majka je između 9.30 i 11 časova ujutru ubila svoje dete u kupatilu, nakon čega je izvršila samoubistvo.
Meštani naselja u Pančevu tužnim rečima pričaju o požaru u kome je prvo preminuo otac Marko, a potom i petogodišnja ćerka, po koju se otac vratio u zapaljenu kuću.
Sjedinjene Američke Države razvile su F-22 Raptor i F-35 Lightning II da dominiraju vazdušnim prostorom, ali savremeni rat pokazuje ozbiljna ograničenja ovih letelica.
Letonija je, prema ruskim izvorima, otvorila vazdušni koridor za ukrajinske dronove koji su napadali ruske terminale u Lenjingradskoj oblasti, uključujući Ust-Lugu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski ostankom na vlasti ometa širu politiku predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa, uključujući saradnju sa Rusijom u energetici, izjavio je bivši američki obaveštajac Skot Riter.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Kupovina polovnog Epl uređaja omogućava uštedu i doprinos očuvanju životne sredine, ali nosi i rizike poput istrošene baterije, ograničene softverske podrške i nepredvidivog stanja uređaja.
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović izgubio je prvu ženu Danijelu zbog borbe sa opakom bolešću, a sada se prisetio kako je na njeno lečenje dao 21.000 evra za 21 tabletu.
Reper Vuk Mob pre nekoliko dana imao je boks meč sa MMA borcem Vasom Bakočevićem koji mu je zadao ozbiljne udarce, a pevač je pokazao kako još uvek ima modrice.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar